creditstar50 €2000 €18 – 70Taotle Laenu »
smsmoney100 €1000 €18 – 70Taotle Laenu »
ekspressraha50 €2000 €18 – 70Taotle Laenu »
moneyzen500 €10 000 €18 – 65Taotle Laenu »
ferratumbank50 €300 €18 – 70Taotle Laenu »
inbank300 €10 000 €18 – 70Taotle Laenu »
credit2450 €4000 €18 – 70Taotle Laenu »
coop300 €10 000 €21 – 70Taotle Laenu »
laen.ee1000 €100 000 €22 – 65Taotle Laenu »
sihtlaen300 €7500 €21 – 70Taotle Laenu »
SMS Laen Ehk Kiirlaen Telefoni Teel See väikese intressiga hea ja soodne väikelaen on mõeldud tarbimise võimaldamiseks. Bondora ei paku enam seda head üldmuljet mis koduse ja turvalise tunde tekitaksid. Mitmed tuttavad on küsinud et kuhu soovitaksin neil oma raha investeerida ning kui varasemalt olen soovitanud Bondorat siis täna olen oma mokad päris suletud hoidnud sel teemal. Ma ei taha võtta riski ja vastutust kus keegi tuleb mulle näpuga näitama et lubatud piimapakis on tegelikult hülgerasv. Kuigi pealtnäha tunduvad need tingimused karmid ning võid olla väga pettunud kui avastad et paljudest laenukohtadest ei anta laenu ilma palgatõendita veelgi vähem ilma konto väljavõtteta. On täiesti loogiline et laenu ei saa inimesed kellel ei ole stabiilset sissetulekut või piisavalt suurt sissetulekut et laenumaksetega hiljem toime tulla. Võlgnevused on ebameeldivad mõlemale poolele ning karmid tingimused on loodud selleks et kaitsta nii laenuandjaid kui ka laenuvõtjaid. Täna ajas jubedalt närvi närvi üks asi. Kuna Tallinnasse Flora-Kalju mängu vaatama ei jõudnud minna siis tuli mängu telekast vaadata. Vaatasin 30 minutit ära panin teleka kinni (Seda otsust ei jõua ära kahetseda hetkel) tulin tuppa ja panin televusseri siis kui mängitud oli 83.minutit seis oli 2-2 panin uuesti teleka kinni(eeldasin et see 2:2 seal ära veeretatakse). Ja muidugi kui pärast soccerneti uudised lahti lõin siis sain teada et lõppseis jäi üldse ülidramaatiliselt 3:3. Kui mingit mängu ei vaata siis on mäng nii põnev ja väravaid lüüakse nii palju et jube kuid kui mängu vaadata siis midagi suuremat ei toimu. Omate sõidukit olgu see siis auto veoauto buss traktor laev kaater haagis ATV või mõni muu sõiduvahend ning Teil on soov selle peale laenu võtta. Tehke meile taotlus kas siin või tulete läbi meie esindustest kus saame kohe ka laenu vormistada kuna kontoris saame sõiduki ülevaadata vormistada vajalikud dokumendid ning sõlmida lepingu. Peale selle sõlmimist saate oma sõiduvahendit edasi kasutada ning kulutada saadud raha. Seega olete 30 minutiga sõlminud lepingu ja saanud vajaliku summa.”